KONST / Litografier / Färglitografi 13326055

nr 1332 6055

Matti Helenius

(f. 1951), Finland

Färglitografi, Björkar i snö. Signerad, numrerad 3/175, daterad 1984. Motivet: 32x45 cm

Matti Helenius, finländsk bildkonstnär född 1951.

måndag 8 juni 2020
kl 18:01:05

Matti Helenius

Läs mer om Matti Helenius